UAOTZYV.COM

Отель Львов отзывы

Адрес Львів, просп. В'ячеслава Чорновола, 7
Телефон +380 (67) 675-43-22
Сайт www.hotel-lviv.com.ua
Рубрики Отель, Отель длительного пребывания
Оценка 3.3 21 отзыв
Похожие компании в категории
Старый Краков — Львів, вулиця Шпитальна, 21
Ирэна — Львів, м, вулиця Стороженка, 21
Плазма / Hotel Plazma — Львів, просп. Свободи, 5
Nota Bene — Львів, вулиця Валер'яна Поліщука, 78А

Отель Львов на В'ячеслава Чорновола отзывы

21
Сортировать: по дате положительные отрицательные по полезности
Yulija
27 декабря 2023 в 5:59

Відвідали Львів у новорічну ніч.
В номері чисто, тепло (був кондиціонер виставлений на тепло 20 градусів), зручно, навіть людина з інвалідністю може з легкістю сюди потрапити.
Пандуси під нормальним кутом. Номер для коляски просторий.
Сніданок: все смачно, каву у відгуках не хвалять і на мій смак теж не дуже ніби підгоріла.
Привітний персонал. Сподобалось.

Катя
08 декабря 2023 в 18:10

Усе сподобалося, проте є два мінуси: взимку холодно, а ще був дуже старий та твердий матрац. Пора замінити

Евгения
04 декабря 2023 в 20:00

З цим готелем пов'язана ціла історія) Вирішили ми поїхати у Львів на Водохреща. Довго обирали готель. Обрали якісь невідомий готель, але приємний за ціною та дизайном і ось о 6 години ранку привіз нас таксист до готелю, а його двері зачинені. Виходить охоронник і каже - вчора готель виїхав. На вулиці -8, іде сніг і ми не знаємо куди йти. Я починаю пошук найближчих готелів, телефоную у готель Львів і мені відповідають, що можна зараз приходити. Нас поселили безкоштовно у ранній час, ми зігрілися, а о 8 поснідали і пішли оглядати місто. Висновок. Обирайте надійні готелі, які не зникнуть, як сліди на снігу) Стосовно номеру, чисто і просто. Без наворотів. Але в нашій ситуації нам підійшло.

Юлія
13 ноября 2023 в 5:30

В номері було холодно, турбував затхнутий запах та не було достатньої кількості гарячої води. Номер двомісний, але дві ковдри малого розміру, замість однієї великої.

Vad
30 августа 2023 в 0:23

Холл нормальний, їда в ресторані смачна, номери стомлені, на поверхах стариц килим який тримає розвалений паркет пвд собою.

Даша
16 августа 2023 в 5:30

Досить олдскульний готель:)
Перший раз була тут 10 років тому. За цей час були внесені невеликі зміни, проте це все ще совковий готель з натяком на «бізнес клас» та дороговизну.

В номерах чисто та охайно, проте все обладнання стареньке. Розшатаний холодильничок, сітчастий тюль, масивний робочий стіл, за котрий навіть не можна сісти, бо він тісно прилягає до ліжка.

Сніданки — непогані. Досить великий вибір страв на шведському столі.

Загалом — не рекомендую даний готель, оскільки за дану вартість є безліч гідних альтернатив.

Krzysztof
15 августа 2023 в 22:55

Готель "Професіонал", парковка під охороною - гарне місце для відвідування, якщо вам потрібна парковка недалеко від центру.

Досить гарне розташування, одне з небагатьох місць поблизу центру з безпечною автостоянкою під охороною. Номери чисті та гарні.

Женя
02 июля 2023 в 9:31

Повторну локацію міста, перемістивши новий центр на південь від первісного, княжого граду[36]. Поруч із руським подолом запрошені королем будівничі за німецькими зразками звели нове готичне місто-фортецю, поділене на квартали, з Ринком посередині. Більшість його населення становили німці; українці-русини жили переважно в передмістях. Існували самоврядні вірменська і єврейська громади. 1356 року король Казимир ІІІ надав Львову «маґдебурзьке» право самоврядування. З часів Казимира і до початку 15 ст. Карбував монети Львівський монетний двір.

1370 року, за договором між Казимиром ІІІ і угорським королем Людовиком, Галичина перейшла під владу угорського монарха, який хотів включити її до складу Королівства Угорського, зустрівши опір польських можновладців. 1387 року донька Людовика, польська королева Ядвіґа Анжуйська, після військового походу захопила ці землі для Польщі.

1379 року Львів, що лежав на важливому відтинку Великого шовкового шляху з Криму до Німеччини, отримав «абсолютне[37] право складу». Воно передбачало, що всі купці, які везли товари через місто, були зобов'язані впродовж двох тижнів виставляти свій крам на продаж у Львові, а вже потім могли їхати далі. Місто стало важливим ремісничим і торговельним центром. Відомими були ярмарки на день св. Аґнеси (21 січня) та св. Маргарити (13 липня), пізніше святоюрські[37].

1434 року автономія Галичини як Королівства Руського була скасована, а на більшості його земель утворено Руське воєводство з центром у Львові. У XV ст. [38] Львів був Лемберґом: місто мало «німецьке обличчя», німецькою мовою «ґмінна рада» видавала ухвали, велися дискусії, виголошували промови в костелах. Полонізація міста почалася за правління двох останніх Ягеллонів
Королівство польське та Річ Посполита
Через посилення експансії Османської імперії до Європи обсяги торгівлі через Львів значно зменшилися, що спричиняло збідніння міста. Падіння Константинополя сприяло появі в місті багатьох греків[40]. Великим ударом стала пожежа 1527 року, найстрашніша в історії міста, коли готичний Львів вигорів дотла. Для відбудови були запрошені архітектори з Північної Італії, які застосовували ренесансний стиль. Торговельні шляхи занепали, тому відновлення економіки міста було пов'язане з розвитком місцевого виробництва. Основними продуктами експорту стали риба, віск та хутро, зокрема, соболі.

У другій половині XVI століття у Львові починають діяти Успенське православне братство та школа при ньому, тут веде свою діяльність першодрукар Іван Федорович. Станом на 1630 рік у місті проживало 25—30 тисяч мешканців, що робило його найбільшим містом на території сучасної України.

1578 року в урочистій обстановці Стефан Баторій підписав документ, яким створювалося козацьке реєстрове військо. З козацької сторони свою вірність засвідчила делегація старшини на чолі з Андрієм Лиханським. Фактично узаконювався новий юридичний стан — козацтво, що мало важливе значення в тогочасному суспільстві[41].

1661 року львівська Колегія єзуїтів отримала статус університету.

Однак, починаючи зі середини XVII століття місто переживає спустошливі війни. 1648 — українське козацьке військо Богдана Хмельницького обложило Львів, козаки Максима Кривоноса штурмом взяли Високий Замок, уперше за всю його історію. 1704 року шведські війська під керівництвом короля Карла XII під час Великої Північної війни здобули укріплений центр міста (також уперше в його історії) і пограбували його. Після цього Львів почав хилитися до занепаду.
1772 року внаслідок першого поділу Речі Посполитої Львів відійшов до складу Габсбурзької монархії, ставши столицею коронної провінції — Королівства Галичини і Лодомерії. Австрійська влада впорядкувала міське господарство, у 1777–1820 роках було знесено міські мури, споруджувалися нові квартали у стилі класицизму. Під час австрійського панування в місті активно розвивалася наука і культура: було збудовано два великі театри, реорганізовано Університет і відкрито Політехніку, організовано видавничу справу, запроваджено вуличне освітлення, громадський транспорт, залізничне сполучення. У цей період у Львові було винайдено

Ирина
17 декабря 2018 в 5:06

Номер ужасно расположен! Второй этаж, фасад. Спать не возможно! Шум такой, что как будто лежишь на тротуаре! Машины ездять всю ночь и иногда сигналят. Мотоциклы- отдельная песня (в общем, закрыть окна не возможно, жарко, кондиционера нет, открываешь - шум и вонь выхлопных газов (на прикроватные тумбочки тяжелые вещи не ставьте - верхняя полочка плохо держится, упала (ужас за 1200грн! В остальном - в номере чисто, есть все необходимое.

Саша
08 декабря 2018 в 11:14

Обычный отель. Хорошо не скажешь, плохо тоже. Проживал в люксе, но люксом номер не назовёшь -обычный номер. Почему люкс так и не установил. Цена люкса в пересчете на доллар США 65$. В ванной размещенна обычная ванная с обычной пленочной шторкой. Телевизор плазменный, кабельного нет, обычная антенна без подставки лежит на подоконнике. Интернет работает хорошо.

Руслан
07 декабря 2018 в 2:49

Вобщем-то при выезде с гостиницы нам сказали что в номере нету 1 полотенца, и нам сказали посмотреть в вещах. Мы показали им свои сумки, и они сказали все равно заплатить 85 грн за не тронувшое нами полотенце, вобщем-то заплатили и уехали. Больше я сюда не вернусь!

Алёна
02 декабря 2018 в 13:22

Очень люблю этот отель. Есть номера на любой кошелёк. Улучшенные номера чистые, тёплые, с кондиционером. Есть ресторан с хорошей кухней. В отеле парикмахерская, большая парковка.
Расположен в самом сердце города возле оперного театра. Удобная транспортная развязка. Отзывчивый персонал. Рекомендую!

Яна
24 ноября 2018 в 13:35

Место просто супер, в самом центре за оперным театром. Рядом есть все и продуктовый магазин и аптеки и торговый центр и остановки трамвая и автобуса. В номере чисто, есть холодильник. Завтрак шикарный шведский стол, входит в стоимость номера. Номера разные есть и люкс, есть и обычные. Для любителей ТВ может не работать, у меня не работало, но мне ТВ не нужен. Единственный минус нет одноразовых тапочек, а так за 650 гривен за такой номер я считаю очень отличный вариант.

Рита
23 ноября 2018 в 17:49

Останавливались в отеле 2 января. Поменяли три номера, так как в первом не работал телевизор, грязный, второй номер был без света, в третьем номере телевизор не работал, фен не возможно было включить, и последней каплей было то, что пружина матраса поранила ногу до крови. Совок в самом худшем его проявлении.
Единственный плюс, что тепло

Женя
15 ноября 2018 в 3:21

В целом хороший отель. Номер двухметровый супериор довольно комфортный, хотя сама комната маленькая. Совсем недавно сделали ремонт. Мебели хорошая и стильная, кровати удобные.
Конференц-сервис хороший. Персонал вежливый, на все вопросы реагировали оперативно. Поэтому ставлю 5 - отель понравился. Правда немного было слышно шум с улицы и соседних номеров.

Алекс
05 ноября 2018 в 2:34

Отель в центре города, чистый светлый и современный холл, новые лифты, завтрак в форме шведского стола. Идут ремонты номеров. Но ресторан работает только до 22 часов, приехал позже - иди в стекляшку. Телевизор с помехами, дозвониться до рецепшна не реально. Хорошее расположение, а впечатлений не осталось.

Maksym
04 ноября 2018 в 21:19

Вообщем впечатления хорошие, соседей не слышно было (жил на 5 этаже), если на завтрак не успеваешь можно попросить ланч бокс (только нужно за день подойти), туалет нормальный в кафеле. Минусы - полотенца которое старое и рвется когда берешь в руки, кабель какой то торчит над дверью входа, одна розетка стремная (есть фото) остальные высоко расположены и нужно 1,5 метровый кабель для зарядки, полы деревяные старье, уборщица убрала раз в 2 дня, ланч бокс очень бедный.

Александр
29 октября 2018 в 21:34

Отличное месторасположение отеля. На этом плюсы заканчиваются. Из минусов следующее:
1. Полное безразличие работников отеля к постояльцам и их просьбам/пожеланиям, дозвониться на ресепшн нереально-не берут трубку.
2. Отсутствие заявленных сервисов, а именно: wi-fi отсутствовал вовсе, наличие насекомых в ванной комнате было удивительным открытием.
3. Полное отсутствие взаимопонимания с топ-менеджментом: директор, внезапно на больничном, а и. О. Внезапно не может даже выйти на связь.
Не рекомендую останавливаться в данном отеле. За такие деньги в прекрасном городе Львове есть отели намного достойнее!

Елена
23 октября 2018 в 20:12

Нормально, но еще раз не селилась бы туда. За трое суток ни одного раза не убиралось, под потолком грибок, под кроватью старый одноразовый тапок, телевизор показывал жутко. И это в супериор, страшно представить что в стандартных номерах. Завтраки сами по себе нормальные, но столы -это что-то. После предыдущих посетителей стол не убирался и кушаешь на грязном столе.

Женя
12 октября 2018 в 22:53

Самый главный плюс - расположение. В шаговой доступности все самые культовые кафешки города. Комфортные дешевые номера. Особенно полулюксы и люксы. Хороший завтрак, хоть и выбор блюд не особо большой. Персонал в основном доброжелательный. Пункт обмена валюты в соседнем здании. Недалеко большой торговый центр Форум и местный продуктовый рынок.

Добавить отзыв