UAOTZYV.COM

Національний музей народної архітектури та побуту України

Адрес Київ, вулиця Академіка Тронька, 1
Телефон +380 (98) 913-80-07
Часы работы 09:00-18:00
Сайт www.pyrohiv.com
Рубрики Музей, Туристическая зона
Оценка 4.2 37 отзывов
Похожие компании в категории
Експозиція Полісся НМНАПУ у с.Пирогів — 30A, вулиця Солов'їна, 30А
Музей Бджільництва імені Л.І.Боднарчука — м.Київ, вул. Академіка Заболотного, 19
Музей Harley-Davidson — вулиця Серпнева, 21/1
Universum Hall — просп. Академіка Глушкова, 1

Національний музей народної архітектури та побуту України отзывы

37
Сортировать: по дате положительные отрицательные по полезности
Юрий
06 ноября 2023 в 23:15

Багато разів відвідував цей дивовижний музей. І з родиною і у шкільні роки з класом. Одразу краєвид та експонати вражають. Одного дня для відпочигку та вивчення культури та побуту тут замало. Є бажання знов та знов повертатися сюди. Це не тільки музей а ще й заповідник. Ніякий кінематограф не дасть відчуття реальності. Є де сфотографуватись, дітям набігатись. Для такої подорожі раджу брати з собою їжу та питну воду, бо на теріторії ціни не для кожного гаманця.

Вадим
04 ноября 2023 в 4:36

По суті, музей чудовий. Продумана територія, безліч гарних експонатів.

Але, на жаль, майже все занедбано. Багато будівель потребують ремонту, деякі навіть аварійні.

Бракує працівників, тому значна частина хатин просто зачинені. А тим працівникам, що є, ще й скорочують робочий день, тому всередину хат потрапити стає ще проблематичніше. Та й сама територія музею недоглянута.

Я розумію, війна, брак фінансування з бюджету.
Але є можливість шукати приватних інвесторів, спонсорів, меценатів. Адже центральний вхід відремонтував саме спонсор. Було б чудово поширити дану практику на весь музей.

Вадим
01 ноября 2023 в 4:18

Надзвичайно цікавий музей, який демонструє народну архітектуру та побут різних регіонів України. Усі експонати рознесені по регіонах з яких вони перевезені (Наддніпрянщина, Карпати, Буковина, Поділля, Волинь, Слобожанщина). Рекомендую приїжджати з ранку, адже території музею є дуже великою і щоб її усю обійти і побачити усі експонати знадобиться цілий день! Також на території музею є місця, де можна смачно перекусити різними смаколиками. Місце варте уваги

Роман
31 октября 2023 в 0:05

Просто неймовірне місце з шаленою енергетикою! Обов’язково раджу відвідати це місце з дітьми!

Зверніть увагу - на даний момент експозиція працює лише до 14: 00. Нажаль, адміністрація про це не попереджає.

Ірина
25 октября 2023 в 10:38

Дуже велика площа музею, кому важко пройти пішки кілька годин, можна орендувати велосипед чи екскурсійний потяг.
Загалом досить охайно, прибрано, всюди посаджені квіти біля домівок, скрізь по території стоять урни для сміття. Всередині хатини доглянуті та гарно обставлені предметами побуту тих часів.
Територія музею розділена на окремі локації, тож можна роздивитися, як жили та чим займалися наші предки в різних куточках України. Шкода, що деякі експозиції було зачинено на реставрацію, але це лиш привід повернутися сюди ще раз.
Також є місця відпочинку та вуличні кафе.
Музей однозначно варто відвідати як дорослим, так і дітям.

Лилия
17 октября 2023 в 12:04

Атмосферне і приємне місце)
Потрапляєш ніби за лаштунки фільму про нашу Україну 19 ст.
Є парковка
Є можливість взяти електросамокати, велосипеди, бо територія дуже велика
На території є велика кількість вуличної української кухні, є закриті кафе

Вероніка
28 сентября 2023 в 3:48

Чудове місце зі справньою атмосферою української культури. Музей по-справжньому надихає. Все дуже доглянуте та зі смаком. Кожна хатинка як окрема історія. Всередині різні речі, різні розташування та навіть різні запахи. Є декілька людей, які грають на старих українських інструментах та створюють українські прикраси або предмети побуту. Також тут проходить ярмарок, де можна придбати майжн будь що, що нагадуватиме Вам про чудові українські традиції.
Вхід коштує 100 грн для дорослого. 70 грн для студентів. Інші ціни не підкажу.
Бажаючих приїхати сюди дуже багато. Стояли в черзі на вхід до 5 хвилин.
Приїхали сюди машиною. Пощастило знайти одразу місце. Паркування безкоштовне.
Сама парковка дуже довга. Майже 1 км. Тому якщо раніше 12 приїхати, то думаю проблем з пошуком місця не буде)
Територія музею величезна, ми були тут близько 6 годин. І, на жаль, не все встигли подивитися, бо в 17: 30 всі хатинки закрилися.
А в 18: 00 закрилися і туалети. Хоча фуд-корт ще працював в 18: 30, коли ми виходили з території.
Загальні враження чудові. Прекрасне місце для фотосесій, відпочинку, розваг, прогулянок та просто гарного настрою.

Dana
25 августа 2023 в 7:33

Не позначений вхід і вихід у музей. Випадково зайшли не в ті ворота, накинувся охоронець: "Ви куди? Завжди сунете куди бачите? " Увечері після зміни він повертав у село Пирогів, мабуть, додому. Прозаїчно-то як!
На території є кільки три повноцінних туалети - вони більш-менш у хорошому стані.
Але для чого іще розставлені кабіни біотуалетів по території неясно - мабуть, щоб своїм ароматом наповнювати цей величний музей.
Недбалість, непродуманість і грубість зіпсували все враження.

anni
15 августа 2023 в 16:40

Цей коментар музей видаляє з фб сторінки, тож повторю тут звернення до музею. Залишу своє враження від відвідування 15.01.21 свята старого нового року. До колективів питань звісно немає, чудові виступи, великі молодці. Невеличке питання до організаторів. Ми звичайні відвідувачі, не зі складу колективів чи журналістів. Ми заплатили за вхід по 100 грн, прийшли підтримати виступаючих. Об'єкти музею відвідати неможливо, всі хати зачинені, та й не походиш по морозу, грязюці. Погода самі знаєте яка була, ураганний холодний вітер, який 0 градусів перетворює в -10, ми змерзли як собаки. Так от, невже не можна було налити нам по мисці куліша, на який ви припрошували зі сцени? Його собівартість від сили гривень 5 за мисочку. Ми не голодні, не бідні, але в тих умовах народного свята і жахливої погоди це було б вкрай доречно. Тим більше таких як ми ентузіастів прийшло не більше 10. Це справило враження якоїсь штучності, наче свято ви зробили самі для себе і для телекартинки. Коротше, ви показали себе звичайними шароварними жлобами, працівники музею, ви імітуєте культуру, а по факту вона "аж пре". Фу. Наступного разу просто подивимося по телевізору

Женя
11 августа 2023 в 2:49

Ми з подругою були на святі жнив, враження неперевершені! Хати, церкви, навіть парканчики - все таке рідне, таке гарне, наше! Раджу брати екскурсію якщо йдете вперше; у нас гідом був пан Юрій - досвідчений архітектор, людина з глибоким розумінням контексту експонатів.
В цьому парку кожен знайде щось своє: комусь цікаві народні ремесла, комусь смаколики, комусь духовні сенси - а хтось просто помилується краєвидами. Проте байдужим залишитись неможливо!

Леся
04 января 2022 в 15:35

Дуже гарно! Але діти були розчаровані, що не змогли потрапити в усі будиночки. Восени неймовірно гарні краєвиди!

Анна
26 ноября 2021 в 20:51

Очень интересное место. Парк огромный. Такие просторы кругом. Пешком не обойти за один раз. Лучше брать велосипед или электрокар. На территории продается много вкусной еды. Хочется еще вернуться.

Оксана
26 ноября 2021 в 19:18

Дуже сподобалось! Відчули себе в гоголівських часах. Вечори на хуторі близ Диканьки). Згадала хатинку своєї бабусі. Погода видалась чудова. Кава при вході, на жаль, не смачна, а продавчиня непривітна російськомовна хамка.

Volodymyr
06 ноября 2021 в 17:31

Не той вже музей що в дитинстві. Багато експонатів зачинено, дахи закриті шматками рубероїду. Але на деяких будівлях стріхи відносно нові, і на вуликах, помітив, замінили дранку на дахах.

Мургатройд
05 ноября 2021 в 11:34

Был здесь уже два раза, и мне кажется ещё не всё обошёл. При условии хорошей погоды- замечательное место, где можно провести целый день. Заодно есть локации, где кормят и наливают за ваш счёт. Но это на любителя.

Tania
16 октября 2021 в 14:24

Очень большая территория, многие домики закрыты. На прокат можно взять велосипеды, самокаты. Присутствует уличная кухня. Удобно было бы если при входе выдавали карту местности. Может такая и есть, но я нашла билборд с картой только после двухчасовой прогулки.

SHelBY_
11 мая 2021 в 6:08

Был здесь осенью 2019-го, очень понравилось! Скажу сразу, что территория большая, поэтому здесь можно застрять на полдня (в хорошем смысле). Очень интересное и атмосферное место, интересно было взглянуть на то, как раньше жили люди в наших краях! Особенно красиво тут осенью когда все "играет" красками! Если приехали в Киев, то обязательно побывайте здесь!

Ольга
18 апреля 2021 в 21:13

Гарне місце для відпочинку, прогулянок, для проведення часу з друзями, сім"єю, відразу відчувається чисте повітря! Гарні історичні хатини. Взагалі- дуже цікаво. Час від часу навідуємося для релаксу. Є кіоски з перекусами, а ми, іноді, беремо з собою домашні страви і їдемо на весь день.

Татьяна
16 апреля 2021 в 5:00

Очень много было закрыто, сказали что лучше всего приезжать на выходных. А в остальном все очень понравилось!

Юрий
07 апреля 2021 в 7:26

Україна в мініатюрі. 6 старовинних храмів, млини, будиночки селян з різних регіонів України 19 поч. 20 ст. і т. ін. Для літніх людей цікаво тим, що вони мають нагоду повернутися в дитинство. Рекомендую!

Добавить отзыв