UAOTZYV.COM

Музей історичних коштовностей України

Адрес Київ, вулиця Лаврська, 9
Метро Дніпро 0.63км
Телефон +380 (44) 280-13-96
Часы работы
вторник11:00-17:00
среда11:00-17:00
четверг11:00-17:00
пятница11:00-17:00
суббота11:00-17:00
воскресенье11:00-17:00
Сайт goldenukr.com.ua
Рубрики Музей, Художественный музей, Достопримечательность
Оценка 4.7 37 отзывов
Похожие компании в категории
Мистецький арсенал — вулиця Лаврська, 10-12
Музей Истории Туалета — вулиця Рибальська, 22
Музей історії Києва — вулиця Богдана Хмельницького, 7

Музей історичних коштовностей України отзывы

37
Сортировать: по дате положительные отрицательные по полезности
Tetiana
13 ноября 2023 в 13:15

Як будете поблизу Києво-Печерської лаври - неодмінно зайдіть в Музей історичних коштовностей України. Фонд музею нараховує близько 56тисяч експонатів, які виставлені за історико-хронологічним принципом та являються своєрідним коштовним літописом України від епохи бронзи й античності до сучасності. Ви побачите ювелірні вироби часів Київської Русі, золоті та срібні оклади Євангелія, церковне вбрання прикрашене перлами та коштовним камінням, золоті ризи до ікон, античні вази з бронзи та багато інших цікавих експонатів. Та найціннішою перлиною музею вважається скіфська пектораль, виготовлена із золота 958 проби, вагою майже кілограм. В композиції, що її прикрашає, відтворено буття кочевників та їхня уява про будову Всесвіту. Мені однозначно сподобалась експозиція, хоча прикро, що замість оригіналу пекторалі виставлено її копію.

Vita
08 ноября 2023 в 19:16

На разі більшість експонатів музею заховані, але й без цього музей великий та цікавий. З'явились нові експозиції які не залишать байдужим нікого. Рекомендую звернути увагу на друковану продукцію яка продається в музеї: листівки, буклети, книги. Якість відмінна, а ціни більш ніж демократичні.

Саша
20 июня 2023 в 18:13

Чудове місце, неймовірні пізнавальні враження. Всім раджу.
Є експозиція в підвалі - яка і слугує укриттям підчас повітряних тривог!

Ольга
10 апреля 2022 в 9:14

Вхід в музей коштує 90 грн. Дуже цікава експозиція, раджу брати екскурсовода, дізнаєтесь набагато більше.

Abraham
19 марта 2022 в 21:17

Ходил смотреть скифское золото, просто космос, 4-5 век до нашей эры, люди делали такую красоту! Очень удивили животные изображённые на пекторале и других украшениях, львы, грифоны и так далее, откуда люди в северном Причерноморье знали о существовании львов загадка.

Андрей
16 марта 2022 в 15:35

Очень впечатлили масштабы коллекции музея. От скифского золота до нашей эры, до роскошной утвори церковной знати 18-19 века. Множество залов, которые сложно охватить за одно посещение.

Вера
04 января 2022 в 3:58

Шли специально на выставку и остались в полном восхищении настолько, что только выйдя на улицу спохватились. Не сделали ни одной фотографии и, к сожалению, не спросили имя экскурсовода, которая прекрасно провела нас по всем залам и окунула в нашу историю. Благодарю от лица нашей группы, придём ещё.

Саша
30 декабря 2021 в 17:08

Багато цікавих експонатів, від доби скіфів по кінець 19 сторіччя. До кінця січня 21 виставлено оригіна пекторалі. Екскурсія 45 хвилин, хоча нам розповідали більше години. Якщо ідеш в Скарбницю вхід на територію лаври безкоштовний. Розрахуватись можна тільки готівкою.

Елена
12 декабря 2021 в 22:55

Музей знаходиться на території Києво-Печерського заповідника, за Успенським собором. Квитки оплачуються додатково, оскільки музей є частиною Національного історичного музею України. Варто замовити екскурсію. Музей великий, відвідання займає більше години. При вході необхідно здати сумки та верхній одяг в гардероб. Біля каси є невеликий сувенірний магазинчик, у якому можна придбати цікаву літературу про музей та давню історію. На особливу увагу заслуговує скіфська пектораль, однак не завжди можна побачити оригінал. Часто в експозиції знаходиться копія. Потрібно уточнити в працівників музею, що саме на даний момент представлено в експозиції.

Константин
19 ноября 2021 в 22:06

ВНИМАНИЕ!
Посещая этот музей нужно иметь ввиду:
1. Это самый недружелюбный музей Киева. Тут вам обязательно как-нибудь нахамят. Тётки, работающие здесь, сборки времён СССР.
2. При посещении музея не обязательно брать билет на территорию Лавры. Просто скажите охраннику, что идёте в музей исторических драгоценностей.
3. В музее могут показывать копии исторических драгоценностей, а не оригиналы и при этом никакой предупреждающей надписи не будет. Во всяком случае так было со знаменитой Золотой Пекторалью у меня трижды.
4. Обязательно берите наличку! Терминалов для оплаты билета нут нет, а единственный банкомат фактически не работает. Смотрите фото. Представляете сколько человек не получили свои деньги, что работники повесили эту бумажку!
5. Вроде. Бы билет купленный в музее истории Украины действует и здесь, но я не уверен на 100%.
6. Книг или фотоальбомов в продаже нет. Нет даже банального магнитика на холодильник в форме пекторали.
7. Хотелось бы рассмотреть Пектораль со всех сторон, однако витрина времён конца 90-х этого не позволяет сделать, а жаль!
8. Билет на память не сохранить вам выдадут кусок термобумажки (чек) и всё!
9. Сайт музея давно не обновлялся. Информация, например цены, не актуальна.
10. Довольно странно, что к выставке Пектораль 50 лет нет никакого каталога. Обычно выставка это результаты работы и католог.

Елена
09 ноября 2021 в 16:42

Музей який обов'язково треба відвідати. Екскурсійний супровід на високому рівні, дуже цікаво і без розтікашеся мысли по древу. Експозиція складається з 9-ти залів. До неї входять пам'ятки культури від скіфів і сарматів до ХІХ ст. Це щось неймовірне! Чого коштує тільки подивитися оригінал пекторалі. Це - шедевр!

Алёна
28 октября 2021 в 1:01

Музей просто вражає історичними коштовностями різних віків. Безліч різноманітних виробів із золота та срібла. Та найбільша окраса - пектораль. Рекомендую всім сходити та побачити цю красу на власні очі. Вхід 90 гривень, пенсіонерам - 50 гривень.

Анатолий
14 октября 2021 в 0:05

Стосовно експонатів та виставок музей вражає. Але щодо менеджменту та клієнто-орієнтовності. Проблеми великі. Записатися по телефону на екскурсію ще не означає що екскурсія буде в назначений час та ви будете в списках

Ольга
09 октября 2021 в 8:07

Я осталась посещением очень довольна. Для посещения музея не нужно покупать вход в Лавру, просто на входе предупредить, что вы в музей.
Заходить с главного входа, идти прямо до музея, никуда не сворачивать.
Цены на сайте актуальны.
Хотела посетить выставку Пектораль находка века именно с экскурсией. Позвонила забронировала время. У меня ни с кем не возникло проблем.
Сейчас здесь выставляется пектораль в оригинале, мы специально уточняли. Выставка понравилась.
По музею уже прошлись без экскурсовода, но с удовольствием, хочу вернуться сюда и взять экскурсию.

Назар
10 сентября 2021 в 7:14

Сучасний український музей з неймовірною кількістю золота. Тут представлені як викопні знахідки археологів минулої ери, так і більш сучасні витвори митців 17-20 ст. Звичайно, що основним експонатом музею є скіфська пектораль, заради якої і варто хоча в раз відвідати цей музей, щоб побачити це диво із чистого золота.
Вхід в музей 90 грн для дорослого, 50 грн - пільговий.

Blue
28 августа 2021 в 7:53

Каждый первый вторник месяца вход в музей бесплатный. На территорию Лавры охраннику уверенно говорите, что идете в музей.

Лариса
22 августа 2021 в 13:30

Это место Вас увлечёт, как минимум, на 2-3 часа. Очень интересно и познавательно. Ребёнок 12 лет остался в полном восторге! Не пожалейте денег и времени, и обязательно посетите это место.

Владислав
10 июля 2021 в 0:16

Рекомендую посетить! Бывал во многих известных музеях мира и признаю, что этот музей можно сравнивать с лучшими. Не хватает интерактива, но сама экспозиция достойна внимания.

Катерина
01 июля 2021 в 16:00

Музей дуже сподабався, це унiкально бачити настiльки древнi прикраси, стиль, символiку вiд 4 т. До н. Е. Музей досить великий, багато залiв, дуже гарно все оформлено

Марина
29 июня 2021 в 21:46

Маю з чим порівняти! Були асоціації зі знахідками у музеях Ретимнона, Іракліона, Кракова тощо. Варто піти! Приємно, що в Україні є така чудова організація музею!
Ми витратили близько 1,5 год, оскільки розглядали експонати. Якщо ви не фанатик такого, то вам вистачить й 40 хвилин.
9 залів, найяскравіші – про скіфів та сарматів. Мало представлений період 14-16 ст. На території України (не церковної тематики).

Пектораль зберігається саме тут! Варто йти і побачити на власні очі!

У музеї діють студентські та посвідчення. Від цього вартість значно нижча (це приємно).

Добавить отзыв