UAOTZYV.COM

Киевский университет имени Бориса Гринченко

Адрес Київ, вулиця Бульварно-Кудрявська, 18/2
Метро Університет 1.08км
Телефон +380 (44) 272-19-02
Часы работы
понедельник08:00-17:00
вторник08:00-17:00
среда08:00-17:00
четверг08:00-17:00
пятница08:00-16:00
Сайт kubg.edu.ua
Рубрики Университет
Оценка 4.1 29 отзывов
Ближайшие филиалы компании
Похожие компании в категории

Киевский университет имени Бориса Гринченко отзывы

29
Сортировать: по дате положительные отрицательные по полезности
Виктория
23 марта 2024 в 20:05

Хто тут навчався за спеціальністю "Маркетинг"? Поділіться враженнями, будь ласка, ось мій тг @gkenck

Елена
10 августа 2023 в 16:34

При вступній компанії цего року даний Універ не звертав уваги не на що, не на те що встукник являється чемпіоном України, входить до Олімпійської збірної. Вони ніякі документи не дивились. У цих людей в приймальній комісії тільки гроші перед очима. А не заслуги,

Mila
05 августа 2023 в 1:35

Бухгалтерія «на рівні». Нараховуватиме вам невідомі борги. Університет буде погрожувати вас не допустити до захисту через них. Бухгалтерія на дзвінки не відповідатиме, прохання надіслати звіт або хоча б якісь пояснення звідки ці борги будуть ігноруватись. І ще: це все відбуватиметься за день до захисту диплому

Вікторія
24 апреля 2023 в 13:38

Чим старший курс - тим більше практики і це плюс. Університет дуже практико-орієнтований і забезпечує студентів усім необхідним.

Ann
23 апреля 2023 в 8:35

Університет європейського рівня, без корупції, з чудовою матеріально-технічною базою. Зручно навчатися й очно, й дистанційно. Багато можливостей для навчання за обміном за кордоном. Рекомендую Університет Грінченка, якщо зараз обираєте зво для вступу.

Дмитрий
26 сентября 2021 в 17:30

Жіноча торгівельна школа (вул. Бульварно-Кудрявська,   18/2)  зведена у 1901 р. На кошти українського підприємця, благодійника та мецената Миколи Артемійовича Терещенка (старший син засновника династії Терещенків, Артемія Яковича Терещенка), на честь його покійної дружини Пелагії Георгіївни. Проект розробив громадський інженер Павло Голландський, а будівельні роботи виконала контора київського підрядчика, купця першої гільдії Льва Гінзбурга.
Школа мала три основних та один підготовчий класи. Викладались основи комерції, бухгалтерська справа, комерційна арифметика, німецька і російська мови, каліграфія, геометрія, алгебра, домоводство та навіть гімнастика. Учениці мали змогу отримувати всі необхідні знання для подальшої роботи в торгівельно-промислових установах.

Зовні будівля була виконана з елементами класичної архітектури. У підвальному приміщенні знаходилася котельна водяного опалювання, приміщення двірника та комори. На першому поверсі розташовувалися квартира інспектора школи та робочі кімнати вчителів, а чотири класні кімнати, бібліотека, рекреаційний зал та буфет – на другому поверсі.

В роки Першої Світової війни (1914-1918 рр.) тут розташовувався 3-й Георгіївський етапний госпіталь, пізніше перша торгівельна профшкола та кооперативний технікум, а з 1931 р. Німецька лютеранська школа №24.

Під час окупації Києва 1941-1943 рр. Школа поновила свою роботу, але в ній навчалися лише діти «Фольксдойче» (нім. Volksdeutsche – загальна назва німецьких національних меншин у Європі напередодні та в роки Другої світової війни). Після звільнення Києва до 1970 р. В будівлі школи відкривається середня школа № 24.

Нині в будівлі колишньої Жіночої торгівельної школи розміщується факультет підвищення кваліфікації педагогічних працівників Київського міського педагогічного університету ім. Б. Д. Грінченка.

Sofiia
24 сентября 2021 в 21:05

Сам универ отличный, но проверяйтесь адрес. Это совсем не главное здание университета, а его ректорат. Главный корпус на станции метро Минская. Будьте внимательны

JuLiana
15 сентября 2021 в 4:07

Универ не ужас и я могу его рекомендовать но к сожалению не без недостатков. Начну с плохого. Плохая причем очень робота методистов, просто ужас. Плюс хамство. Преподаватели супер но такие мерзкие исключение как преподаватель Лахно многое портят. Есть бесполезные и срывающие нервную систему пафосные "мероприятия" по типу ОМЯ. И да на многих специальностях нету заочки. Если ты заболеешь и попадешь в больницу или ещё что-то подобное то в ваше положение не войдут. Работать и учиться только если по специальности (индивидуальный график) а так в ваше положение тоже не войдут. Инклюзия тут больше просто слова ибо реальных условий для человека с инвалидностью нет но все таки отмечу что в моем корпусе есть пандус, спец кабинет, большой лифт вот только на этом к сожалению все. И ещё про оплату обучения, дорого и нужно деньги вперёд и это главный минус. Теперь с хорошего. Отмечу пару важных плюса и это: 1) преподаватели-супер; 2) неплохая практика (получала очень хороший опыт) ; 3) очень хорошо настроена дистанционная форма обучение (чуть ли не каждый год а то и чаще модернизируют и сайт и платформу где сдают работы студенты) ; 4) чистота и аккуратность в корпусах и проведение ремонтных работ. Стоит также отдельно отметить что сама дистанционная форма обучение это главная фишка этого универа. Ещё отдельно отмечу хорошую подготовку к английскому что к эви что сами занятия на первом курсе но вот мало занятий как таковых.

Ника
26 августа 2021 в 14:53

Подала сюди документи в магістратуру. Хочеться відмітити, наскільки в цьому університеті все злагоджено і адекватно - починаючи від проведення фахових іспитів, закінчуючи наданням довідкової інформації та прийомом документів. Я розумію, що так і повинно бути, але я мала негативний досвід в іншому університеті, тому тут приємно здивована
Сподіваюсь, що навчання теж сподобається, а перше враження просто чудове

Абдель Азиз
06 июля 2021 в 23:10

Николай Авдеевич! Браво! Жму руку! Полностью разделяю ваш пафос относительно климакса и насекомых. Сообщите ей адрес ветеринара.

Настя
29 июня 2021 в 16:27

Замечательное место, хороший коллектив и преподаватели. Отдельно хочу отметить гардеробщицу, приятная женщина.

Николай Авдеевич
18 июня 2021 в 22:29

Дисскуссии здесь разрешены, поэтому хочу ответить на то, что мне не понравилось. Вот тут пишут:
"Це не університет, а ПТУ! Викладач університету 31 октября, 2020 год
Кожного дня, йдучи на роботу, думаю: "Господи, за що мені це? Чим я тебе прогнівив, що провчившися все життя і захистивши дисертацію, змушений тепер ходити на таку безперспективну та низькооплачувану роботу? "
P. S. А на посаді проректора з науки в нас сидить лілька грінєвіч, яка ніколи в житті наукою не займалася (хіба що вважати наукою оральні ласки яєць сороса) ".
И на это отвечаю по-простому, по-рабочему: "Уважаемый преподаватель! Нехорошо так принижать и унижать ПТУ. А климактерическую сучку Лилию Гриневич не трогай. Она и так в повседневной борьбе с застарелой гонореей и *****". Кстати, могу порекомендовать страдалице госпоже Гриневич хорошего венеролога. Лечусь у него уже седьмой год, после каждой заразы хорошие результаты. Лечись, Лилька! Николай Авдеевич.

Yuliia
12 июня 2021 в 9:17

Тут справді люблять своїх студентів, надають їм чудові можливості для професійного зростання, ставляться з повагою. Вдячна вам за всі свої починання)

Христя
23 июня 2020 в 22:19

Університет із сучасним підходом до навчання та висококваліфікованити викладачами. Дякую за якісну освіту та 5,5 чудових років навчання!

Ирина
11 июня 2020 в 17:53

Раджу усім, хто цінує сучасний підхід до освіти! Викладачі намагаються подавати предмети з практичної сторони, завжди дізнаєшся щось корисне

Київський
31 мая 2020 в 4:06

Разом з Інститутом журналістики даємо можливість всім охочим отримати знання в галузі медіакомунікацій та медіаграмотності. Запрошуємо всіх до грінченківської родини!

Вікторія
28 мая 2020 в 17:52

4 роки в Університеті Грінченка були неймовірними! Це той навчальний заклад, де дійсно більше практики, аніж теорії. Навчаючись на журналіста, ми не просто вивчали книги з основ журналістики, але й проводили безліч часу в телевізійній студії, їздили у інші міста на зйомки, вчилися працювати в кадрі і за кадром, писати тексти, знімати і монтувати відео. І цей безцінний досвід відкрив мені двері у телевізійний світ. Роботу на телеканалі Україна я здобула завдяки тим знанням, вмінням і навичкам, які отримала в Університеті Грінченка ️ І я за це шалено вдячна надпрофесійним викладачам і наставникам!
Університет Грінченка-це, однозначно, університет можливостей!

Роман
21 сентября 2019 в 6:31

Навчався 4 роки на спеціальності "Філологія: переклад". Не рекомендую університет майбутнім вступникам. Очікування та привабливі слова про університет з часом не справджуються. Реальність зовсім інакша. Освітня програма загалом дає дуже вузькі знання. Викладачі не є зацікавлені у підготуванні студента як майбутнього професіонала із великим багажем знань. Є достойні викладачі, але їх - мізер, дефіцит. Навчальний відділ, в особі методиста, завжди поводиться зверхньо до студентів. Некоректної форми відповіді на запитання студентів, чи на будь-які прохання. Часто залякують відрахуванням, це їхнє хобі. Є очевидна несправедливість у підрахуванні балів за семестр між студентами. Своє можна довести, але радикальними методами з витратами Вашого часу, здоров'я та інших ресурсів. Найбільша радість буде чекати вкінці - дипломна робота. З нею у Вас буде мільйон запитань та нуль відповідей і науковий керівник буде надавати інформацію щодо диплому мінімально, а на захисті зробить сюрприз - не прийде.

L.vitalievna.l
25 августа 2019 в 18:38

Дійсно, за два роки університет став не просто домом, а місцем куди хочеться повернутися знову і знов (ну хіба що окрім днів коли іспити)
Спеціальність логопедія - для мене тут є особливою бо саме на ній я навчаюсь, раджу всім, чесно. На нашій Кафедрі спеціальної психології, педагогіки та корекційної освіти чудові викладачі, які не тільки передають досвід, вони вкладають душу в кожного з нас
Я переконана, що тут Вас приймуть обіймами, (як прийняли нас), а відпускатимуть зі сльозами радості на очах, бо Вони працюють заради студентів
P.s до речі, завдяки їхнім старанням, я на 2 -му курсі, влітку маю змогу працювати за спеціальністю, за що дуже вдячна

Олеся
15 июля 2019 в 16:48

Сучасні аудиторії із смарт-дошками, потужні комп'ютерні класи, викладачі - професіонали та практики. Окрім навчання, активне студентське життя: заходи, майстер-класи, екскурсії, конференції, студентське самоврядування. Головне, що тут завжди підтримують студентські ініціативи. Безліч ідей стали всеукраїнськими фестивалями, конкурсами тощо. Є можливість поєднувати навчання та роботу, але лише за спеціальністю. В корпусі на Тимошенка вчаться у 2 зміни, тому на старших курсах реально підпрацьовувати.
Є своя телестудія, радіо, басейн, тренажери, кіберполігон, юридична клініка, ювелірна майстерня, інтернет-видання.

Добавить отзыв