UAOTZYV.COM

Обсерватория Белый слон

Адрес Івано-Франківська область
Телефон +380 (67) 502-64-66
Часы работы 00:00-24:00
Рубрики Достопримечательность
Оценка 4.9 30 отзывов
Похожие компании в категории
Поп Иван Черногорский — Івано-Франківська область

Обсерватория Белый слон отзывы

30
Сортировать: по дате положительные отрицательные по полезности
Ігор
26 февраля 2022 в 0:06

Не простий одноденний маршрут. Багато залежить від погоди, яка тут дуже мінлива. Краєвиди на Чорногорці відкриваються чудові. Будівля обсерваторії перебуває на ремонті.

Nodirjon
03 февраля 2022 в 0:05

Обсерватория на горе Поп Ивана Черногорском-Одна из вершин Украинских Карпат является гора Поп-Иван, или "Черна Гора" 2020 м, которая расположена на хребте Черногора. Это сооружение называли «Белый Слон» Строительство началось в 1936 году и продолжалось 2 года. До окончания войны его забросили, ее функция уже не актуальна. Во-первых, изменились границы государств, во-вторых, звездных ночей на Попе Иване очень мало — в среднем 70 за год.
От Ивано-Франковска 3 часа езды.

Поліна
30 декабря 2021 в 7:20

Піднімались зранку, як тільки вийшло сонце, йшли зі сторони гори Дземброні. Підйом легкий і швидкий. Види неймовірні!

Paweł
21 ноября 2021 в 6:13

Останній раз був тут коли вона була розвалена, зараз обсерваторія відбудовлюється і надіюсь що скоро знайдеться там місце для туристів де можна буде зігрітись. Актуально нажаль не можна в неї заходити.

Андрей
19 ноября 2021 в 15:06

Дуже круто, в ясну погоду видно всі Карпати, навіть румунські. Варто туди залізти, хоча і не просто

Сергей
30 октября 2021 в 6:58

Дуже красиві краєвиди, саме місце реконструюють. Краще підніматися через Вухатий Камінь. Якщо підніматися через г. Смотрич там дуже крутий підйом.

Sergiy
28 октября 2021 в 10:20

Підйом зі сторони Шибеного більш пологіщий та менше людей. По дорозі є гарні полонини, місця відпочинку з столами та дуже гарне озеро Марічейка, де можна переночувати з наметами. По дорозі багато ягід (чорниця, малина, якщо йти в липні-серпні). Також в достатній кількості є джерела. Якщо підніматись зі села Шибене треба мати з собою паспорт, так як там прикордонна зона і є прикордонна застава (перевіряють документи) також є КПП заповідника де беруть за вхід 30 грн.
Взагалом маршрут цікавий, обсерваторії йде реконструкція, тому в середину не попали.

Григорій
22 октября 2021 в 11:11

Неймовірний краєвид в усі сторони. Беріть із собою термос з чаєм у похід, наверху чай смачніший буде:)

acerbuss
13 октября 2021 в 3:55

Красивая природа, сложный маршрут. Одна из наивысших гор украинских Карпат. Прекрасные виды на Черногорский хребет.
Из минусов - людей больше чем на Крещатике.

Андрей
22 сентября 2021 в 17:07

Очень душевная горка, поднимались из Дземброни через Водопады и Вухатий камінь, возвращались через Смотрич. Маршрут одного дня! Смотрите за прогнозом погоды и поднимайтесь пораньше, лучше с рассветом, пока туристы дрыхнут в своих лагерях. Есть вероятность побыть на верху в сравнительном) «одиночестве»

kaza
20 сентября 2021 в 22:58

В самой обсерватории не были. Закрыто. Но возле есть комнатка на случай непогоды и пункт спасателей. Так что укрыться от дождя и ветра мы смогли.

Оксана
09 сентября 2021 в 22:25

Старт був у Дземброні, далі через Вухатий камінь, вниз через Смотрич. Загалом 22 км. У нас на підйом 5 годин і десь 3.5 на спуск. Краще виходити як раніше на маршрут.

Любомир
04 июля 2020 в 0:34

Сама крута гора Чорногори, рекомендую. По дорозі із Дземброні на гору продають бринзу, дуже смачна. Були в місяці червні, ще лежав сніг, цвіла червона рута і едельвейс. Назбирали ісландського моху трошки для себе. Нагорі було +10 а внизу +25
Тому не забудьте теплий одяг.

Михаил
01 июня 2020 в 2:34

Унікальна споруда на величній горі Піп Іван. Не дивлячись на ніби невелику висоту у 2020 м (невелику з точки зору великих гір) тут можна себе відчути в абсолютно реальних горах: в хорршу погоду чудові краєвиди, це справжня альпійська зона, з притаманними їй рельєфом і рослинністю, а в погану погоду — реальний ризик заблукати, замерзнути, хоч би і літом, а зимою — попасти в лавину.
На мій смак, Піп Іван і обсерваторія Білий Слон — це набагато цікавіше місце, ніж Говерла, висота майже однакова, але місця загадковіші і враження набагато сильніші.

Анна
10 мая 2020 в 16:34

Спасибо ребятам в обсерватории, никогда не забудем как они нас выручили: высушили наши вещи, подсказали где лучше остановиться, были очень добры и гостеприимны. Поход через эту чудесную обсерваторию подарил нам незабываемые впечатления и вдохновил меня на создание рассказа о Карпатах.

Алекс
16 апреля 2020 в 4:17

Дуже класно дивитись на обсерваторію здалеку, вона як той маяк манить тебе, щоб ти швидше йшов)

Евгений
25 февраля 2020 в 20:11

С вершины вид на весь Черногорский хребет. В Обсерватории ведутся реставрационные работы, там же расположен пост спасателей - зимой, да и не только- это кстати, ребята приветливые, могут проконсультировать, если вам это нужно. Здание монументальное, особенно, когда подходишь к нему со стороны Вухатого Камня. Но внутри нет ничего интересного - оборудования никакого нет. Вокруг есть много места, где можно поставить палатку, ну, или немного сбросить высоту и встать чуть ниже.

Ігор
10 ноября 2019 в 3:15

Місце надзвичайно колоритне. За можливості однозначно варто відвідати.
У разі потреби тут є рятувальний пост де можуть надати допомогу.
Воду потрібно брати з собою, поруч джерел немає.

Максим
04 ноября 2019 в 21:06

Велична гора як взимку так і влітку, особливо взимку. Але готуйтесь до -20. На вершині знаходиться колишня будівля метеостанції та обсерваторії збудованої в 1939. На той час то була найвища обсерваторія в Європі. За радянської влади все було запущено, але кілька років тому будівлю почали відновлювати і роботи по трохи просуваються. Наразі в будівлі є пост рятувальників, що дуже важливо, враховуючи туристичний потік. Вийти можна із Дземброні, з Лугів а також із Шибеного, але там готуйтесь робити прикордонний дозвіл.

Лора
12 августа 2019 в 17:57

Чудове місце, заради обсерваторії варто підійматись на Піп Іван Чорногірський. На щастя, цю споруду, яку побудували поляки колись, зараз відновлюють за рахунок польського університету. В обсерваторії знаходиться гірський пошуково-рятувальний пост.

Добавить отзыв